O nas

GDF Finanse i Nieruchomości to zespół Ekspertów Finansowych działających w branży pośrednictwa finansowego od 2008 roku.

Dlaczego warto skorzystać z usług GDF Finanse?

Kierunkowe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie naszych Ekspertów Finansowych pozwala na dokładne przeanalizowanie ofert bankowych, dzięki czemu nasi Klienci dokonują właściwych wyborów dopasowanych do ich potrzeb i możliwości.

Nasz Ekspert Finansowy:

 • Policzy zdolność kredytową, przeanalizuje dostępne oferty kredytowe oraz odpowie na wszystkie pojawiające się na tym etapie pytania
 • Przedstawi listę wymaganych do złożenia wniosku kredytowego dokumentów i zaoferuje pomoc w ich skompletowaniu
 • Wyjaśni jak właściwie wypełnić formularze bankowe, które trafią do analityków bankowych
 • Wyjaśni szczegółowo wszystkie parametry decyzji kredytowych
 • Będzie towarzyszył Państwu w podpisywaniu umowy kredytowej w wybranym banku

Usługi świadczone przez Ekspertów Finansowych są bezpłatne.

Oferta dla Ciebie

Kredyt hipoteczny

 

Kredyt hipoteczny służy zaspokojeniu celów mieszkaniowych, może zostać udzielony na następujące cele:

 • Zakup mieszkania lub domu jednorodzinnego na rynku pierwotnym
 • Zakup mieszkania lub domu jednorodzinnego na rynku wtórnym
 • Budowa domu systemem gospodarczym
 • Remont lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego
 • Rozbudowa domu jednorodzinnego
 • Adaptacja pomieszczeń na lokale mieszkalne
 • Zakup działki budowlanej

Kredyt hipoteczny

w programie Mieszkanie dla Młodych

Mieszkanie dla Młodych jest rządowym programem mającym na celu pomoc w zakupie pierwszego mieszkania oraz zamianę mieszkania na większe dla rodzin z minimum trójką dzieci. Dopłata w ramach programu Mieszkanie dla Młodych rozwiązuje kwestie wkładu własnego. Wysokość dopłaty wacha się od 10 do 30 % w zależności od ilości posiadanych dzieci.

Kredyt refinansowy

 

Podstawowym celem kredytu refinansowego jest spłata obecnie posiadanych zobowiązań zaciągniętych na zaspokojenie celów mieszkaniowych, dzięki czemu można obniżyć całkowity koszt kredytu lub uzyskać mniejszą ratę dzięki zmniejszeniu oprocentowania czy wydłużeniu okresu kredytowania.

 

Kredyt konsolidacyjny

 

Kredyt konsolidacyjny pozwala połączyć w jedno zobowiązanie kilka posiadanych produktów kredytowych np. pożyczki gotówkowej, limitu w rachunku osobistym czy karcie kredytowej. Połączenie kilku zobowiązań w jeden kredyt konsolidacyjny pozwala uzyskać mniejsze miesięczne obciążenie oraz uporządkowanie finansów w wyniku, których spłaca się tylko jedną miesięczną ratę.

Pożyczka hipoteczna

 

Pożyczka hipoteczna to produkt, wykorzystujący potencjał posiadanych nieruchomości, który pozwala na pozyskanie środków bankowych o atrakcyjnej marży kredytowej. Środki pozyskane w ten sposób nie muszą mieć ściśle określonego celu kredytowania.

Pożyczka gotówkowa

 

Pożyczka gotówkowa to szybki, skuteczny produkt pozwalający zrealizować bieżące cele konsumpcyjne. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest brak dodatkowych zabezpieczeń w postaci zabezpieczenia na nieruchomości oraz bardzo szybki proces kredytowy.

Oferta dla Firm

Kredyty Inwestycyjne

 

Kredyt inwestycyjny udzielany jest na ściśle określony cel mający na celu rozwój danego przedsiębiorcy. Kredyty z tej grupy charakteryzują się bardzo atrakcyjną marża kredytową. Kredyt inwestycyjny zostaje udzielony po pozytywnej akceptacji przedstawionego biznesplanu. Kredyt inwestycyjny może zostać udzielony na następujące cele:

 • Zakup środków trwałych
 • Zakup nieruchomości dla firmy
 • Budowa nieruchomości dla firmy
 • Remont lub modernizacja nieruchomości firmowych

Kredyt Obrotowy

 

Kredyt Obrotowy jest to w zdecydowanej większości krótkoterminowe finansowanie udzielane na potrzeby bieżącej działalności danego przedsiębiorcy. Podstawowe cele kredytu obrotowego to zapewnienie płynności finansowej. Środki z kredytu obrotowego mogą być przeznaczone na zakup towarów czy materiałów, a także na zapłatę bieżących faktur i zobowiązań.

 

Leasingi

 

Leasing operacyjny czy finansowy jest to skuteczny sposób na pozyskanie środka trwałego w firmie przy minimalnym zaangażowaniu środków własnych. Przedsiębiorca spłaca dogodną miesięczną ratę i po całym okresie kredytowania wykupuje środek trwały od leasingodawcy.

Pożyczka hipoteczna

 

Pożyczka hipoteczna to produkt, wykorzystujący potencjał posiadanych nieruchomości, który pozwala na pozyskanie środków bankowych o atrakcyjnej marży kredytowej. Środki pozyskane w ten sposób nie muszą mieć ściśle określonego celu kredytowania.

Zapraszamy do kontaktu z Ekspertem Finansowym

Szanowni Państwo,


Wstęp
Informuję, że powierzone dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Jest to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE.

Kto jest administratorem danych osobowych?
Administratorem danych osobowych jest GDF Finanse i Nieruchomości Przemysław Kujawa z siedzibą w 85-009 Bydgoszczy przy ulicy Dworcowej 47, o nr NIP 556 255 85 14. W celu skontaktowania się z administratorem danych osobowych proszę o maila na adres: przemyslaw.kujawa@e-gdf.pl

Jakie prawa przysługują Państwu zgodnie z przetwarzaniem danych osobowych?
Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, przenoszenia danych, sprostowania danych, czasowego lub stałego wstrzymania przetwarzania oraz częściowego lub całkowitego usunięcia.
W jakim celu przetwarzamy państwa dane osobowe?
Cel gromadzenia i przetwarzania Państwa danych osobowych to zawarcie i wykonanie umowy oraz podjęcie czynności przed jej zawarciem na żądanie Państwa (zgodnie z art.6 ust. 1 b RODO), czyli realizacja usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.


Jak długo będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe?
Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy zawartej z administratorem danych oraz upływu przedawnienia roszczeń z nią związanych, tj. na okres 10 lat. Natomiast dane osobowe utrwalone w dokumentacji księgowej będą przechowywane przez okres wskazany w obowiązujących przepisach prawa, w tym przepisach prawa podatkowego.

Dziękuje za zaufanie, jakim obdarzyli państwo naszą firmę.
Przemysław Kujawa- właściciel